Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Aktualności

Czy warto przejść na swoje?

Czy istnieje idealny moment, aby przejść z etatu na własny biznes? W zasadzie idealnego nie ma, a wiele osób prowadzi nawet duże biznesy, pracując na pełen etat. Są również i biznesy, którym trzeba poświęcić 100% czasu. Czy warto więc zrezygnować z etatu na rzecz własnego bi ..

Wizerunek firmy w pandemii – jak to połączyć?

W nowej rzeczywistości wywołanej pandemią, strategie działania firm są zróżnicowane – niektóre firmy wspomagają służbę zdrowia lub inicjatywy pomagające walkę z wirusem, inne pozostając w cieniu, próbują przetrwać ten niezwykle trudny dla przedsiębiorców czas. W jaki sposób zr ..

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.