Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Aktualności

Cold email – jak go napisać, by był skuteczny?

Wykorzystywanie wiadomości elektronicznych w komunikacji od dawna cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest jedną z metod pozyskiwania i utrzymywania wartościowych relacji. Do bardzo popularnych form strategii marketingowej zaliczyć można tzw. cold email – „zimna wiadomość”. ..

Fake newsy – jak obronić przed nimi markę?

Fake newsy, czyli kłamliwe i nieprawdziwe treści, są plagą mediów społecznościowych. Bardzo często mają kontrowersyjne, ale przyciągające uwagę nagłówki, dzięki czemu są często i chętnie klikane przez użytkowników. Fałszywe informacje stanowią duże zagrożenie dla marki, gd ..

Polecenia i rekomendacje – jak pozyskiwać?

Jeśli prowadzimy firmę i oferujemy swoje usługi klientom, to koniecznie musimy zadbać o informację zwrotną w formie komentarzy, pozytywnych opinii, case studies, zgody na publikację. Wszystkie te niezbędne elementy, nie tylko wspomagają rozwój naszego biznesu, ale pozwalają też pozyskiwa ..

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.