Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Aktualności

Cechy skutecznego przedsiębiorcy

Aktualnie coraz więcej osób podejmuje tę odważną decyzję, by spróbować swoich sił w roli przedsiębiorcy lub przedsiębiorczyni. Nie można jednoznacznie określić zestawu cech, które niezależnie od innych czynników zewnętrznych, przyczynią się do odniesienia sukcesu. Sam pomysł za ..

Samodoskonalenie – do czego może doprowadzić?

Samodoskonalenie, jak sama nazwa wskazuje, jest procesem realizowanym "przez siebie" w celu uzyskania biegłości w jakiejś dziedzinie lub też w wielu dziedzinach. Proces ten wpływa na całość osobowości, a nie skupia się wyłącznie na jednej z jej cech. Samodoskonalenie może też odbywa ..

Jak się przebranżowić w wieku ok 40 lat?

Obecnie coraz rzadziej spotykana jest sytuacja pracy w jednym zawodzie przez całe życie. Wielu z nas ceni sobie bowiem elastyczność, dlatego z łatwością podejmuje decyzję o zmianie profesji. Jak skutecznie się przebranżowić? Przede wszystkim powinniśmy dokładnie przeanalizowa ..

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.