Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Aktualności

OBROŃCA w Twoim zespole lub życiu to skarb

Poznaj umysł OBROŃCY (na bazie 16 typów osobowości) Od zarania dziejów ludzie starają się zrozumieć i kategoryzować nasze osobowości. Dążenie do dopasowania zmiennych i złożoności ludzkiej natury do dobrze zdefiniowanych modeli jest nieustanne. Choć wciąż jesteśmy daleko ..

RODO – usługa marketingowa

RODO - usługa marketingowa W dzisiejszych czasach marketing to podstawa. Mamy tyle możliwości i narzędzi, że możemy przebierać w usługach jak w owocach :) Usługi marketingu social media, mailingi z wykorzystaniem darmowych lub płatnych platform czy kampanie SMS. Świ ..

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.