Księgowość, prawo, doradztwo, networking

SZKOLENIE WSTĘPNE PRACOWNIKA.

65,00 

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić przeszkolenie nowo zatrudnionemu pracownikom w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do stanowiska pracy. Celem szkoleni wstępnego jest dostarczenie pracownikowi wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy.

Kategoria:

Opis

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca jest zobowiązany zapewnić przeszkolenie nowo zatrudnionym pracownikom w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Celem szkoleni wstępnego jest dostarczenie pracownikowi wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania pracy.  Pozwoli także wskazać zagrożenia występujące na stanowisku pracy na którym został zatrudniony. Szkolenie to obejmuje instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy.

 

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.