Księgowość, prawo, doradztwo, networking

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Promocja!

1 000,00  650,00 

Jeżeli masz problem, aby wzbudzić zainteresowanie słuchaczy, obudzić w nich ciekawość , to te warsztaty są dla Ciebie. Ich ideą jest wielopłaszczyznowe i maksymalne przygotowanie uczestników do prowadzenia profesjonalnych prezentacji biznesowych oraz wystąpień publicznych.

Opis

Jeżeli masz problem, aby wzbudzić zainteresowanie  słuchaczy, obudzić w nich ciekawość , to te warsztaty są dla Ciebie. Ich ideą jest wielopłaszczyznowe i maksymalne przygotowanie uczestników do prowadzenia profesjonalnych prezentacji biznesowych oraz wystąpień publicznych. To co absolutnie wyróżnia i czyni szkolenie wyjątkowym to indywidualne podejście trenera do każdego uczestnika oraz wysoki standard świadczonej usługi.

Pamiętaj, aby cokolwiek spieniężyć, najpierw trzeba umieć sprzedać najważniejszy „produkt” – czyli siebie samego.

Efekty zauważalne od razu po zakończonych warsztatach.

Czas trwania 6 godzin.

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.