Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Spotkanie KLUBU KOBIET BIZNESU 7 kwietnia 2022 r.

69,00 

EFEKTY SIŁY NAWYKÓW to kolejne, niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie w KLUBIE KOBIET BIZNESU, które odbędzie się 7 kwietnia 2022r. i na które serdecznie Was zapraszamy!

Beata Szałkowska Członkini Klubu Kobiet Biznesu, edukatorka zdrowego stylu życia i couch w branży wellness przybliży nam metody i sposoby jak żyć zdrowiej, jak wyrabiać zdrowe nawyki i jak jakość naszego stylu życia wpływa na efektywność naszej pracy.

Następnie Paweł Antoniak właściciel marki Słowna ManuFaktura, który w swoim zawodowym życiu pomaga w zdobywaniu pewności siebie i kształtowaniu postawy prawdziwego lidera nauczy nas, jak stosowanie dobrych nawyków w komunikacji wpływa na nasz wizerunek, odbiór i zrozumienie przez naszych odbiorców.

A siłę nawyków i ich wpływ na nasz biznes oraz co zrobić, żeby wzmocnić nasz rozwój przedstawi Monika Bylicka, założycielka Klubu Kobiet Biznesu, doświadczona bizneswoman, pasjonatka rozwoju i budowania partnerskich relacji, mentor biznesu.

Serdecznie zapraszamy!

Opłata za spotkanie 69 zł

Zapraszamy!

Godzina 9:30 – 13:00
Galeria Arkada Wnętrz
Sala Konferencyjna –  1 Piętro
ul. Fordońska 40
Bydgoszcz

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.