Księgowość, prawo, doradztwo, networking

SPOTKANIE KLUBU KOBIET BIZNESU 13 KWIETNIA 2023r. (dla gości uczestniczących III lub kolejny raz)

250,00 

Drogie Panie, już 13 kwietnia 2023 r. zapraszamy do KLUBU KOBIET BIZNESU na wydarzenie pt.:  „Mocne Strony Zespołu„.
Zapraszamy Was na warsztaty pokazowe dla Klubu Kobiet Biznesu, w trakcie których nasz prelegent Damian Rozmarynowski przekaże najważniejsze informacje dotyczące metodologii FRIS® określającej nasz naturalny styl myślenia oraz działania.
 
Podczas dwugodzinnych warsztatów „Mocne Strony Zespołu” przekaże nam wiedzę psychologiczną w prostej, praktycznej i przyjaznej formie warsztatów integracyjnych.

W trakcie warsztatów pokazowych wykonamy 3 ćwiczenia, które pomogą nam:
określić nasze naturalne predyspozycje oraz mocne strony,
pogłębić wiedzę od strony naukowej w zakresie naszego naturalnego stylu myślenia, który odgrywa kluczową rolę w naszych życiu prywatnym i zawodowym,
zweryfikować obszar w którym nasza efektywność pracy jest największa,
ukierunkować się na ewentualne zmiany w sposobie funkcjonowania w organizacji, aby w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Nasz prelegent, Damian Rozmarynowski: trener, coache, mentor, wdrożeniowiec programów rozwoju kompetencji menedżerskich i sprzedażowych oraz ujawniających potencjał zespołów. Twórca Strategii i Systemu Sprzedaży oraz Zarządzania Sprzedażą ”EQ Sales & Management”. W branży szkoleniowej funkcjonuje od 2010 roku, głównie w obszarach sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi. Propaguje procesowo – wdrożeniowe podejście w zakresie nabywania wiedzy i rozwoju umiejętności.
Wyjdź z domu, poznaj innych. Rozwijaj swój biznes, rośnij w siłę. To dobry czas, wykorzystaj go dla siebie.
Ilość miejsc jest ograniczona!
Zapisz się na spotkanie z innymi Kobietami biznesu.
Zapraszamy, bądźcie z nami już 13 kwietnia od godz. 9.30 !
Uprzejmie prosimy o rezerwację miejsc poprzez sklep lub telefonicznie pod numer 500 732 500, najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2023r.
Opłata za spotkanie dla gości będących trzeci i kolejny raz: 250 zł

Miejsce: Bydgoszcz, ul. Wrocławska 3, Park Hotel

godz. 9.30 – 13.00

 

Kategoria:

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.