Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Spotkanie KLUBU KOBIET BIZNESU 12 styczeń 2023 r.

69,00 

Drogie Panie, już 12 stycznia 2023 r. zapraszamy do KLUBU KOBIET BIZNESU na pierwsze w 2023 r. spotkanie z cyklu rozmów z Kobietami Inspirującymi.
Naszym gościem będzie Aleksandra Sowa Trzebińska, Mistrzyni cukiernictwa i wielka pasjonatka czekolady. Jest współwłaścicielką rodzinnej firmy Cukiernia Sowa, w której odpowiada za kontrolę produkcji i jakości produktów, kreowanie nowych smaków oraz marketing. Jest laureatką wielu konkursów cukierniczych, a jej popisowym dziełem było stworzenie sukienki wykonanej w całości z czekolady. Pasję związaną z cukiernictwem łączy z drugą pasją – modą.
A o tym jak wyglądała Jej droga i kariera, jakie wyzwania musiała i musi pokonywać, żeby robić z pasją to co lubi, a także o tym, jakimi wartościami my Kobiety dzisiaj powinniśmy się kierować w swojej drodze w biznesie i w życiu prywatnym porozmawiamy już 12 stycznia z Kobietą Inspirującą Aleksandrą Sowa Trzebińską, serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy, bądźcie z nami już 12 stycznia od godz. 9.30 !
Uprzejmie prosimy o rezerwację miejsc poprzez sklep lub telefonicznie pod numer 500 732 500, najpóźniej do dnia 9 stycznia 2023r.
Opłata za spotkanie dla gości będących pierwszy lub drugi raz: 69 zł
godz. 9.30 – 13.00
Restauracja Sowa
ul. Mostowa 4
w Bydgoszczy
Kategoria: