Księgowość, prawo, doradztwo, networking

MEDIACJE W FIRMIE

450,00 

To szkolenie pozwoli Tobie zrozumieć jak ważnym narzędziem jest właściwa i świadoma mediacja. Warsztaty skierowane dla właścicieli firm, całej kadry zarządzającej jak i dla osób chcących w tym kierunku się rozwijać.

Najbliższe szkolenie w formie on-line.

Terminy do ustalenia wkrótce.

Opis

Czym jest mediacja i dlaczego jest tak ważna?

Jak istotna jest w zarządzaniu zespołem?

Jakie są psychologiczne aspekty w procesie komunikacji?

Ale nie wszystkie zagadnienia, które zostaną omówione w sposób przejrzysty i szczegółowy przez wieloletniego praktyka w zakresie szkoleń i mediacji. Po warsztatach zrozumiesz jak ważnym narzędziem jest właściwa i świadoma mediacja. Jako przełożony bez problemów poradzisz sobie z konfliktami w zespole, a także nauczysz się jak im zapobiegać.

Czas trwania 5 godzin.

Terminy do ustalenia wkrótce.

 

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.