Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Sztuki negocjacji w ujęciu handlowym.

Promocja!

390,00  180,00 

Nieważne, czy kupujesz, sprzedajesz, czy po prostu chcesz efektywniej pracować z klientami i się rozwijać to szkolenie z negocjacji jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz zdobyć umiejętności negocjacyjne w ujęciu handlowym?

Opis

„Nigdy nie zarobisz pieniędzy tak szybko jak podczas negocjacji.” Roger Dawson

Szkolenia z negocjacji dadzą Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł rozwinąć swoją karierę. To warsztatowe szkolenie jest dla tych, którzy poważnie myślą o swojej karierze i swoim biznesie. Poznasz  nie tylko taktyki negocjacji i gry negocjacyjne, a także style prowadzenia negocjacji i najskuteczniejsze techniki.

Nieważne, czy kupujesz, sprzedajesz, czy po prostu chcesz efektywniej pracować z klientami i się rozwijać to szkolenie z negocjacji jest właśnie dla Ciebie.

Czas trwania 5 godzin.

Terminy do ustalenia wkrótce.

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.