Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Szkolenie z zakresu świadczenia usług poza terytorium kraju.

Promocja!

390,00  180,00 

Za świadczenie usług, w ustawie o podatku od towaru i usług rozumie się każde świadczenie na rzecz osoby fizycznej, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej, które nie stanowi dostawy towarów. Jakie swobody wynikają z ustawy? Na co pozwala przedsiębiorca uchwalona ustawa?

Zapraszamy na szkolenie on-line.

Kategorie: ,

Opis

Za świadczenie usług, w ustawie o podatku od towaru i usług rozumie się każde świadczenie na rzecz osoby fizycznej, ale także osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej. Wspomniana ustawa wprowadziła do polskiego systemu nowe regulacje. Ponieważ ułatwiają podejmowanie i wykonywanie działalności usługowej przez podmiot. Swoboda wynikająca z ustawy niesie za sobą liczne obowiązki podatkowe. Które zostaną w przyjemny i zrozumiały sposób omówione na szkoleniu z  szczególnym uwzględnieniem branży transportowej.

Czas trwania 4 godziny.

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.