Księgowość, prawo, doradztwo, networking

SPOTKANIE KLUBU KOBIET BIZNESU 13 KWIETNIA 2023r. (dla gości uczestniczących I i II raz)

69,00 

Drogie Panie, już 13 kwietnia 2023 r. zapraszamy do KLUBU KOBIET BIZNESU na wydarzenie pt.:  „Mocne Strony Zespołu„.
Zapraszamy Was na warsztaty pokazowe dla Klubu Kobiet Biznesu, w trakcie których nasz prelegent Damian Rozmarynowski przekaże najważniejsze informacje dotyczące metodologii FRIS® określającej nasz naturalny styl myślenia oraz działania.
 
Podczas dwugodzinnych warsztatów „Mocne Strony Zespołu” przekaże nam wiedzę psychologiczną w prostej, praktycznej i przyjaznej formie warsztatów integracyjnych.

W trakcie warsztatów pokazowych wykonamy 3 ćwiczenia, które pomogą nam:
określić nasze naturalne predyspozycje oraz mocne strony,
pogłębić wiedzę od strony naukowej w zakresie naszego naturalnego stylu myślenia, który odgrywa kluczową rolę w naszych życiu prywatnym i zawodowym,
zweryfikować obszar w którym nasza efektywność pracy jest największa,
ukierunkować się na ewentualne zmiany w sposobie funkcjonowania w organizacji, aby w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Nasz prelegent, Damian Rozmarynowski: trener, coache, mentor, wdrożeniowiec programów rozwoju kompetencji menedżerskich i sprzedażowych oraz ujawniających potencjał zespołów. Twórca Strategii i Systemu Sprzedaży oraz Zarządzania Sprzedażą ”EQ Sales & Management”. W branży szkoleniowej funkcjonuje od 2010 roku, głównie w obszarach sprzedaży i zarządzania zespołami sprzedażowymi. Propaguje procesowo – wdrożeniowe podejście w zakresie nabywania wiedzy i rozwoju umiejętności.
Wyjdź z domu, poznaj innych. Rozwijaj swój biznes, rośnij w siłę. To dobry czas, wykorzystaj go dla siebie.
Ilość miejsc jest ograniczona!
Zapisz się na spotkanie z innymi Kobietami biznesu.
Zapraszamy, bądźcie z nami już 13 kwietnia od godz. 9.30 !
Uprzejmie prosimy o rezerwację miejsc poprzez sklep lub telefonicznie pod numer 500 732 500, najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2023r.
Opłata za spotkanie dla gości będących pierwszy lub drugi raz: 69 zł

Miejsce: Bydgoszcz, ul. Wrocławska 3, Park Hotel

godz. 9.30 – 13.00

 

Kategoria:

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.