Księgowość, prawo, doradztwo, networking

Procesy rozwojowe biznesu.

390,00 

Szczegółowe omówione dwóch strategie rozwoju biznesowego, które umożliwią rozwój i wzmocnią pozycję prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa.

Opis

Na szkoleniu zostaną  zaprezentowane i szczegółowe omówione dwie strategie rozwoju biznesowego:

  • formalny proces planowania według G. Dessa i A. Millera (12 etapów),
  • Model Osterwaldera, który opiera się na dziewięciu podstawowych elementach, wpisujących się w strategię tworzenia wartości przez firmę oraz generowania z niej zysków. Najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstwa to: klient, oferta, infrastruktura i pozycja finansowa.

Poznasz odpowiedzi na pytania kiedy, po co i co  warto zmienić, aby umożliwić rozwój i wzmocnić pozycję prowadzonego przedsiębiorstwa.

Czas trwania 5 godzin.

Terminy do ustalenia wkrótce.

Zapisz się

Do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z nowościami w Concepcion i odbierz rabat 10% na pierwszą konsultację podatkową.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, m.in. newslettera, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, od CONCEPCION Sp. z.o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Kasztanowa 32/15, NIP: 9671361439, REGON:31622051, KRS: 0000526305 zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć.